Кафедра українознавства

Мова:

Мовні клуби

«Мовні клуби ХНУРЕ» проводять навчання з української мови. Серія курсів розрахована на різний рівень підготовки слухачів та на різні потреби. Низка тренінгів з риторики навчать вас виступати перед будь-якою публікою, а тренінги для науковців підготовлять вас до захисту наукових робіт. Найкращі викладачі, новітні технології навчання, маленькі групи, де викладач максимально приділяє вам увагу; можливість дистанційного навчання – все це та багато іншого пропонують Вам Мовні клуби ХНУРЕ. Графік занять узгоджується індивідуально.

Авторський безкоштовний експрес-курс «Вивчай українську мову!», розроблений Вікторією Циганенко та Аллою Сергієвою, розрахований на тих, хто хоче почати спілкуватись українською мовою, бажає подолати мовний бар’єр та знайти коло однодумців. Для подальшого навчання можна обрати курс на свій смак серед платних:

•        «Українська мова з перших кроків» – курс орієнтовано на тих, хто ніколи не вивчав українську мову;

•        «Українська розмовна» – курс для слухачів, які бажають вдосконалити мовленнєві навички;

•        «Сучасна українська літературна мова» – поглиблене вивчення граматики, правопису, лексики, фразеології, синтаксису української мови;

•        «Ділова українська мова» – курс містить основні граматичні та синтаксичні аспекти, елементи документознавства та орієнтований на державних службовців.