Кафедра українознавства

Мова:

День безпечного Інтернету

6 лютого – День безпечного Інтернету. Ця подія, як міжнародний захід, виникла за сприянням організації Insafe, починаючи від 2004 року. Вона відзначається щорічно у другий день другого тижня лютого. День безпечного Інтернету святкують більш, ніж у ста країнах світу за підтримки Європейської комісії, а також 31-им Національним центром забезпечення безпеки в Інтернеті по всій Європі.

Ця подія дозволяє зробити акцент на позитивному використанні технологій і вивчити роль, що ми всі відіграємо з метою створення більш безпечної онлайн-спільноти. Метою Дня безпечного Інтернету є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій.

Звертаємо Вашу увагу, що інтернет-простір не завжди є безпечним. Завжди перевіряйте правильність адреси вебсайтів, на яких Ви виконуєте фінансові операції або вводите конфіденційну інформацію. Часто шахрайські (фішингові) сайти мають адреси дуже схожі на адреси реальних вебсайтів, але відрізняються, наприклад, однією літерою, тому не треба відкривати листи від незнайомців та завжди перевіряти ідентичність посилання та її відображення на вебсторінці. Обов’язково встановіть антивірусну програму і фаєрвол та своєчасно оновлюйте антивірусні бази, операційну систему та софт.

Усім користувачам інтернет-простору бажаємо вдалого та продуктивного користування!