Кафедра українознавства

Мова:

Курс «Українська – це просто!»: відгуки слухачів

Ось уже минув майже місяць після закінчення курсу «Українська – це просто!» у межах проекту «Мій любий український Харків!», а ми продовжуємо отримувати відгуки від слухачів.

Нам дуже приємно, що наша робота була для Вас корисною, що нам вдалося запалити Ваші серця.

Дякуємо за теплі слова!!!!

Демидченко Світлана:

«Було дуже приємно навчатися українській мові у викладачів вашого університеті. Я отримала нові знання, які допоможуть далі по життю в спілкуванні з іншими людьми. Тут я познайомилася зі своїм однодумцями, яким не байдужа рідна мова і Україна»

Закота Тетяна:

«Велика подяка мовним курсам за надану можливість вивчати українську мову у дуже професійних викладачів. Дякую за отримані знання!»

Лацюженко Ганна:

«Були дуже цікаві заняття. Велике дякую. Цікава і захоплива мова. З найкращими побажаннями від працівника Інтернет-провайдера».

Троян Олена, Смик-Ханко Андрій:

«Висловлюю щиру подяку Аллі Володимирівні за проведення мовних курсів та можливість більш досконалого вивчення української мови».

Урбаневич Ярослав:

«Дуже дякую за цей курс. Я дізнався багато нового».

Каспійцева Т. І., Світенко О. В., Кеніх В. О.:

«Щиро дякуємо викладачам мовного курсу «Українська – це просто!» Ми отримали гарну нагоду удосконалити свої знання, поспілкуватися один з одним рідною мовою».

Єременко О., Кортунова А.:

«Дякуємо Харківському національному університету радіоелектроніки за можливість вивчати та вдосконалити знання української мови. Наснаги Вам та процвітання!»

Кальницька В., Крайня О.:

«Бажаємо висловити слова подяки Василю Миколайовичу за його роботу. Заняття були дуже дотепні, інформативні. Завдяки цьому знання засвоювалися пречудово!»

Литвиненко О.:

«Дуже дякую усім причетним до організації цього проєкту й особливо викладачам кафедри українознавства за отримані знання, за спілкування, за доброзичливу атмосферу!

Окремо хочеться подякувати викладачу нашої групи – Вікторії Леонідівні. Усього найкращого всім Вам, процвітання і нових проєктів! І, якщо у Вас з’явиться проєкт «Розмовні курси», я обов’язково із задоволенням знову прийду сюди!»

Гущіна К. А.:

«Все було дуже гарно, на високому рівні. Я дізналася багато нового, про що часто згадую».

Третьякова Г.:

«Велика подяка за пізнавальний курс, цікаві зустрічі і кінопокази, за організацію і викладачів, за почуття гумору. Чекаємо нових зустрічей!»

Соловйова В.:

«Ось і скінчився другий курс української. Дуже хочеться подякувати всім, хто долучився до створення цього чудового проекту. Для російськомовного Харкова, це був оазис однодумців, сконцентрований на невеликій території.

Ми змогли не тільки згадати шкільний курс мови, але і почути багато нового. Викладачі заслуговують найкращу оцінку за свою роботу. Сподіваюсь на продовження подібних ініціатив з лагідної українізації українського населення»

Кальницька В., Крайня О., Єрещенко О., Кортунова А.:

«Бажаємо висловити слова подяки викладачам та організаторам курсу «Українська – це просто!». Крім отримання знань з рідної мови, ми здобули багато позитивних емоцій від відвідувань цікавих екскурсій, з великим задоволенням обговорили фільми. Зустріч з Ольгою Сумською – отримання життєвого прикладу жіночності, краси та мудрого ставлення до життя.

Дуже дякуємо за все й очікуємо на нові зустрічі!»

Гончарова В. Н.:

«Вдячна організаторам за підготовку та проведення цього курсу. Хочу подякувати викладачеві Василю Миколайовичу за легкість викладання та гостре почуття гумору. Буду чекати нових курсів.»

Третьякова Г.:

«Велика подяка організаторам та викладачам курсу «Українська – це просто!» за цікавий та пізнавальний курс, за спілкування та навчання. Буду дуже чекати нові курси з новою тематикою»

Кострикіна С.:

«Дуже дякую пані Раїні за отримані знання, за цікаві знайомства, за душу та любов, яку вона вкладала в нас на кожному занятті! Дякую за ту цікаву інформацію, яку отримали, про великих художників та історію нашого краю.

Здоров’я, наснаги та всього найкращого усім викладачам!»

Соколова В.:

«Дякуємо Вам за те, що ви організували такі потрібні мовні курси! Все було добре, цікаво. Ви потрібні! І це основне! Всіх Вам благ і подальшого розвитку!»

Албасова А.:

«Дуже дякую за можливість вдосконалення моїх навичок володіння рідною мовою. Я вважаю, що володіти рідною мовою має кожний свідомий громадянин. Усього найкращого!»